FITKO PRO LENOCHY

26. června 2011 v 11:16 | Bravo Girl!
KRKÁNÍ-je fakt,že to je dost nechutné,ale ty výsledky!Za jedno krknutí zmizí 2 kalorie,a když si to ještě čtyřikrát zopákneš,tak to dělá celých 10 kalorií.Trénovat bys ale měla jen o samotě
PSANÍ SMSEK-Už se netrap nad čokoškou,kterou si pořád vyčítáš!Stačí půl hodky psát SMSky(vyjde ti to tak na 20 průměrne dlouhýých zpráv) a máš spáleno neuvěřitelných 39 kalorií.
SPRCHOVÁNÍ-Relax a cvíčo v jednom!Za půl hodiny spršky zmizí přibližně 122 kalorií.Nejvíce energie spotřebuje tvoje tělo,když to bude voda studená,a jestli si u toho i zatancuješ,tak máš vystaráno na celý den!
LÍBÁNÍ-Zavolej na pomoc svého mazlíka a spalujte společně!Při vášnivé líbačce se nejen pobavíš,ale i spálíš neuvěřitelných 360 kalorií.
LÍČENÍ A STYLING-Holky už dávno vědí,že líčení a styling je náročný sport!Taková půlhodinka pečlivých příprav na rande ti snadno spolkne 65 kalorií.
ŽVÝKÁNÍ ŽVÝKAČKY-Představ si-kdybys denně žvýkala žvejku,tak bys
mohla mít za rok 2 kila dole!Pouze jedna hodina intenzivního žvýkání
stačí ke spálení 11 kalorií.No,napadlo by tě to?
POSLECH HUDBY-I relax při hudbě dokáže s tvou postavou udělat divy.
Pustˇ si své oblíbené cédo a na hodinu se uvolni.I při takovém nicneděláním je 21 kalorií pryč.
CHOZENÍ NA ZÁCHOD-Nediv se,taky je činnost!A to znamená, že i u toho spaluješ.Jdeš-li na ,,velkou",zmizí 23 kalorií,u ,,malé" je to jen 12 kalorií,ale taky dobré, ne?
KOUKÁNÍ NA TV-Senzační zpráva pro všechny TV maniaky! I při lenošení před obrazovkou spalujete docela velké množství kalorií.Jeden díl tvého nej seriálu (45 minut) ti pomůže odstranit 54 kalorií.Není to super!
POLŠTÁŘOVÁ BITVA-Svolej kámošky a hurá na trénink!Pořádná polštářová bitva je supercodvaz, ale i bezva cvičení.Za půl hodinky se po 98 kalorií jen zapráší!
PŘEČTENÍ BRAVO GIRL!-Při čtení BéGéčka se nejen dozvíš ty nejnovější módní trendy,skvělé beauty triky a všechna klučičí tajemství,ale taky spálíš přes 56 kalorií za pouhou hodinu!
SPÁNEK-vůbMyslíš si,že v noci se s tvým tělem nic neděje?
Tak to ec!Pouhá hodina spánku tě připraví o 60 kalorií!Když se ti k tomu ještě něco zdá,tak je to mnohem víc.

SHOPPING-Nakupování je snad nejoblíbenější činost každé holky!Kolem 240 kalorií spálíš při hledání těch správných úlovků.No a na oslavu si můžeeš dopřát i tu nějakou tu mnámku!
SEX-Není divu,že se sexu taky říká ,,postelový sport"!Stačí jen 30 minut postelového řádění a 350 kalorií se úplně rozplyne.Když k tomu přidáš orgasmus,navyší se ti to o celých 130 kalorií a tvůj miláček bude určitě štěstím bez sebe!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama